מכרסמים נחשבים למזיק מטריד ומעיק מאוד. קשה ללכוד אותם וגם ההדברה שלהם לא תמיד פשוטה. כאשר מתבטאים במילה מכרסמים מתכוונים לחולדות ולעכברים. שניהם חמקנים ומצליחים לנוס מפינה לפינה בלי שנצליח ללכוד אותם.

קבלו את המדריך המלא עבור הדברת מכרסמים .

כך תדבירו מכרסמים ביעילות

  • חשוב למנוע מצב בו הבית או המשרד שלכם מהווה מקום מועדף עבור מכרסמים – שיירי מזון שנשארים מזמינים אותם להיכנס. אבל זה לא רק זה. פינות רטובות או חפצים שנערמים על הרצפה ובכל פינה מאפשרים להם לחמוק פנימה בלי שתשימו לב לכך, וליהנות מתנאי מחיה נאותים עבורם, מה שיהיה בעוכריכם!
  • זכרו לסתום חורים או להגיף רשתות כאשר אין פינת גישה או חור שמאפשר להם חדירה קלילה, המכרסמים לא יוכלו להיכנס פנימה. חשוב לזהות בכל מקום את החור ממנו הם מצליחים לחדור, ולטפל בו כהלכה.
  • במידה וכבר יש מכרסמים אצלכם בדירה, ניתן להשתמש במלכודות מסוגים שונים – יש מלכודות דבק, מלכודות קפיץ וכיוצא באלו. פתרונות שונים שיוכלו להיות הסוף של המכרסם.
  • במידה ואתם סובלים ממכרסמים רבים, והתופעה הזו מתמשכת ללא שינוי – ההמלצה היא לפנות אל חברה להדברת מכרסמים. מדבירים מקצועיים יודעים כיצד להדביר מכרסמים ואיך ללכוד אותם. הם יוכלו למנוע את ההתרבות שלהם ואת ההופעה שלהם אצלכם בבית או בעסק.
  • כדי להשתלט על מכרסמים חייבים מדבירים מקצועיים שרכשו ניסיון בעבודה מול מכרסמים – מכיוון שהם בהחלט נחשבים למאתגרים וקשים במיוחד כאשר מדובר בלכידת חולדות . כמו כן צריך לדעת מתי נכון להשתמש במלכודות ומתי לא. כדי לא להגיע למצב בו עכבר נלכד במקום בו אין לכם אפשרות להוציא אותו משם לצורך פינוי יעיל. מכרסמים מאתגרים אך מדביר מקצועי יצליח למגר את המכה.