מיגרנה היא מחלה כרונית שתוקפת לפחות 20% מהאוכלוסייה בעולם המערבי. מתוך ה 20% האלה, תמצאו מספרים גדולים של נשים שסובלות ממיגרנות. נשים רבות וגם גברים סובלים מהכאב חד שתוקף את הראש, העיניים והרקות, וגורם לבחילה וחולשה נוראית! מיגרנה קורית עקב מגוון רחב של סיבות החל מבעיות הורמונליות עד סטרס וחרדה, תורשה וגנטיקה. 

יש את מי שסובל ממיגרנות עקב רמות סוכר גבוהות בגוף, או בשל בעיות ראייה או רמות המוגלובין גבוהות מידי. בכול מקרה, מדובר באחת המחלות הכרוניות הכואבות ביותר, שקשה לטפל בהן. מי שסובל מהבעיה יודע עד כמה הכאב הזה יכול להשבית אותו ברגע, לגרום לחוסר תפקוד, בזמן שמיגרנות כרוניות גורמות בעיקר תסכול ולכאבים קשים במיוחד. 

אם אתם סובלים ממיגרנות ונראה לכם שכבר עשיתם הכל! חשוב לנסות טיפול של דיקור סיני למיגרנה הקשור לעולם  הרפואה המשלימה. רבים מספרים שטיפול כזה יכול להקל בכאבים, לאזן את הגוף, ואפילו להוריד את כמות המיגרנות שהם מקבלים בחודש. 

מה צריך לדעת על דיקור סיני?

דיקור סיני או אקופונקטורה – היא שיטה נכונה ויעילה לטיפול במיגרנות, משום שהיא מאזנת את הגוף, מפחיתה את רמות הלחץ והחרדה, מזרימה את הדם בגוף ומסייעת, באמצעות מחטים דקור שננעצות בנקודות שונות בגוף, בגוף להקל על כאבים שתוקפים בזמן מיגרנה. 

מטפלים סינים אשר עוסקים בדיקור, מבצעים מגוון פעולות שיכולות לעזור לפתור את הכאב שתוקף לעיתים קרובות, כמו גם לצורך דיקור סיני לטיפול בדיכאון וחרדה. הטיפול יתחיל מתשאול של המטופל לגבי אורח חייו עד התאמת תוכנית טיפול מתאימה עם מספר טיפולים נכון, כמו גם שינוי תזונתי וקבלת טיפול משלים באמצעות דיקור משולב בצמחי מרפא. 

לסיכום, אם אתם בטוחים שכבר ניסיתם הכול ואתם עדיין סובלים: נסו לבדוק איך דיקור סיני יכול לעזור לכם. כך אולי תוכלו לשפר את איכות החיים ולסבול פחות ממיגרנות.