עבור זוגות רבים החלום להביא ילדים לעולם אינו פשוט ולעיתים הוא אף נראה רחוק עד מאוד. במיוחד עבור זוגות אלו קיימת האפשרות להתחיל בתהליך פונדקאות. אך כיום במדינת ישראל תהליך זה אפשרי רק עבור זוגות מעורבים או עבור הורים יחידניים בעוד זוגות חד מיניים צריכים לחשוב על פתרונות אחרים.

אחד מהדרכים הנפוצות ביותר היא כמובן להתחיל תהליך בחו"ל. בשלב הראשון יש לבחור את הסוכנות הנכונה וכן את המדינה שם תרצו להתחיל את ההליך.

ארה"ב או קנדה- המקום הנכון להליך פונדקאות

זוגות רבים אשר מבקשים להתחיל תהליך פונדקאות מוצאים את עצמם מתלבטי מהו המקום הנכון ביותר עבורם לעשות זאת- ארה"ב או קנדה? כמובן שלכל מדינה יתרונות משלה. הליך זה הינו הליך אשר נחשב יקר מאוד ובמידה ואתם מבקשים להנמיך עלויות אין ספק כי קנדה הינה זולה יותר וזאת מכיוון שמדובר בהליך שעדיין אינו חוקי במדינה. זהו גם החיסרון המשמעותי שלה שאין כל אכיפה בנושא ולכן ישנה עמימות רבה במשך כל התהליך.

פונדקאות בארה"ב הינה אמנם תהליך אשר נחשב ליקר יותר אך היא נפוצה יותר ומעוגנת בחוק מה שהופך את התהליך לברור יותר ואין ספק כי בהירות היא אחד הדברים לו אתם זקוקים מאוד בתקופה כל כך מעוררת חששות מעין זאת.

מהי הבחירה הנכונה?

כמובן שכל בחירה היא בחירה נכונה ואין אחת עדיפה על פני השנייה. על מנת לדעת מה נכון עבורכם מומלץ לקבוע פגישה אישית עם סוכנות מסודרת אשר תוכל לשקלל את כל התנאים ולבחון את כל הנקודות החשובות עבורכם ולאחר מכן להמליץ לכם מהי הדרך הנכונה להגשים את החלום הגדול ודרך איזו מדינה לעשות זאת כך שגם אתם תוכלו לחבוק ילד בקרוב. קראו בהרחבה על הליך פונדקאות בקנדה!