שומן עודף בגוף הוא תופעה שרבים מאתנו מתמודדים עימה. פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו מנסים כל סוג של תזונה אפשרית וכן כל פעולה ספורטיבית אך ללא מאמץ, ההיקפים לא מצטמצמים. זהו השלב בו אנו מתחילים לחשוב על עזרה מקצועית בדמות הצרת היקפים. אם בעבר הליך זה היה דורש מאתנו לעבור ניתוח כיום ניתן למצוא הליך הצרת היקפים ללא ניתוח וללא כל פעולה פולשנית. אין ספק כי מדובר בשינוי משמעותי בתחום הרפואה.

איך פועל הליך הצרת היקפים?

כאשר אנו חושבים על ניתוח מיד מתגנב חשש אל ליבנו אשר פעמים רבות גורם לנו לוותר על הליכים רפואיים אשר יכולים לעזור לנו במהלך חיינו. כיום ניתן לעשות הצרת היקפים ללא ניתוח כלל מה שמעודד רבים לגשת לתהליך. מטרתו הכללית של ההליך היא להוריד את שכבות השומן אשר מצטברות באזורים מסוימים של הגוף. וכן למצק, לחזק ולחטב את העור במקום. 

בעזרת הליך טכנולוגי מתקדם מאוד ניתן לבצע את הפעולה ללא כל פעולה פולשנית. בהמסת שומן בקור אפשר בעזרת קור גבוה ניתן להמיס ולסלק את השומן העודף וכן לגרום לפירוק שלו גם לאחר מכן. לאחר הפעולה הראשונית של המסת השומן נעשית פעולה נוספת בעזרת גלי רדיו אשר מטרתו לחזק את סיבי הקולגן בכדי לשמר את המראה האטרקטיבי של הגוף.

בואו להתחיל בתהליך

אחוז הסובלים מעודף שומן בישראל הינו גבוה במיוחד. מידי שנה אנשים רבים מנסים לשנות את אורח חיים, לבחור בתזונה בריאה יותר או להתחיל להתאמן על מנת להתמודד עם הקושי שבעודף משקל אך אין ספק כי מדובר בתהליך ארוך אשר עלול להיות גם מתיש במיוחד. כיום, אחת הדרכים האטרקטיביות ביותר להתמודד עם הקושי הוא ללא ספק הליך הצרת היקפים ללא ניתוח.