אין זה סוד שלא מעט אנשים פונים היום למטפלים אלטרנטיביים על מנת שיטפלו ויעזרו להם, כשהם מתמודדים עם כאבים ומצבים שונים. ישנם לא מעט מטפלים אלטרנטיביים אשר יודעים את העבודה, ויודעים מה עליהם לעשות בשביל לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

העניין יכול להסתבך אם מטופל מסוים, נניח, חושב שהמטפל ביצע טיפול לא מקצועי, רשלני, אם מטופל חושב שהמטפל גרם לו נזק. במקרה כזה הוא עלול לתבוע אותו, מה שכמובן עלול לפגוע בו בהיבטים שונים, בין אם בכיס, בעצם זה שהוא יצטרך לשלם על כל העלויות השונות, ובין אם זה מבחינה מקצועית, לא רק מבחינה תדמיתית, עצם זה שהמטופל תבע אותו, אלא גם מבחינה מעשית, שכן הוא יצטרך לבזבז הרבה מאוד זמן יקר על בתי משפט וכדומה. כל זה במקום לעבוד.

מה שמטפל אלטרנטיבי צריך לעשות, זה ביטוח אחריות מקצועית למטפלים. אנחנו יכולים למצוא פוליסות של ביטוח כזה, בין אם מדובר בפוליסות שמיועדות ספציפית למטפלים אלטרנטיביים ובין אם מדובר בפוליסות אחריות מקצועית כללית, עם התייחסות לעולם הטיפול.

צריך לציין, ביטוח כזה יכול להגן על המטפל לא רק במובן הזה שהוא יוכל לעבוד בראש שקט מבלי לחשוש מהשלכות כלכליות, אלא גם מכך שהוא יוכל לבצע את עבודתו בצורה מקצועית וטובה יותר. מבלי לחשוש שכל מטופל עלול לתבוע אותו, מבלי לחשוש לקחת סיכונים מושכלים שיש מאחוריהם היגיון טיפולי.

בשביל ליהנות מפוליסה טובה ואיכותית, חשוב להקפיד על כל פרט ופרט, הנה כמה טיפים לחשיבה ובחירה נכונה:

ראשית, צריך לבדוק מי החברה המבטחת ומה היא מציעה, אילו שירותים היא מציעה לנו, בהקשר של הביטוח ומעבר לכך.

שנית, צריך לבדוק את כל מה שקשור לעלויות כלכליות, השתתפות עצמית וכל דבר אחר שקשור לערכים כספיים של תביעות וכדומה.

שלישית, צריך לבחון מה בדיוק החברה מציעה במהלך התהליך, כיצד היא מלווה אותנו בכך ומה היא דורשת מאיתנו.

ארבע, יש לבדוק באילו מקרים משתלם לנו לערב את החברה ואת הפוליסה ובאילו מקרים מוטב לנו שלא לעשות כך.

עוד פרטים תוכלו גם למצוא באתר https://sport-ins.com