המקום שבו אנחנו מתנקים בכל יום מחדש צריך אף הוא להיות נקי. איך הכי חכם לשמור על חדר האמבטיה נקי ומבריק כדי שיהיה הכי נעים להתקלח בו? הנה כמה טיפים נהדרים שקל וחשוב לבצע בצורה קבועה.

ניקוי מהיר של המראות

המראות של האמבטיה יכולות להישאר נקיות ומבריקות ללא כל מאמץ. איך עושים את זה נכון? פשוט רוכשים מטלית מיקרופייבר שאוספת את כל הלכלוך ומותירה את הזכוכית ללא כל סימנים של מריחה או שפשוף שמותיר שריטות אלא רק ניקיון בצורה יעילה.

שומרים על ניקיון של הזכוכיות

אצל הרבה מאוד בעלי דירות יש יותר ממקלחת אחת, ולא משנה אם מדובר במקלחון או באמבטיה, כמעט תמיד יהיה שם מותקן מקלחון העשוי זכוכית או אמבטיון לטובת אלו שמותקנת אצלם אמבטיה. איך מנקים את הזכוכיות הללו מכל השאריות של המים שתמיד נקוות על הזכוכית לאחר כל מקלחת? פשוט מנגבים עם מגב קטן מידה שנועד לכך. מעבר לפעולה הזו, כדאי לרסס אחת לשבוע את הזכוכית עם תרסיס שמכיל מים וחומץ.

איך מנקים את אריחי האמבטיה

את האריחים הכי קל לנקות מידי פעם עם תרסיס אקונומיקה. התרסיס הזה שומר על ניקיון האריחים, עם הלבנה וניקיון של לכלוך שומני שיכול להצטבר עליהם מכל החומרים שבהם משתמשים בעת הרחצה. לאחר הריסוס מנגבים עם מטלית ושוטפים בזרם המים את השאריות.
מחפשים להתחדש? תוכלו למצוא מגוון מקלחונים באתר באטליין 

לא שוכחים את הרצפה

לרוב הרצפה של חדר האמבטיה תישאר נקיה, ומה שצריכים לעשות הוא להקפיד שהיא תהיה נקייה משיערות ואבק. את זה עושים עם שאיבה בכל שואב שנמצא אצלכם בבית, והכי יעיל הוא כזה שמסוגל גם שלאוב את השטיח באותה ההזדמנות לניקיון מהיר של כל הרצפה כולה. לפרטים נוספים היכנסו לאתר של Bathline!