מזרני ויסקו נחשבים האיכותיים ביותר. הם מספקים תמיכה, בריאות, שינה רצופה ויקיצה אנרגטית. 

אבל איך נמצא מזרן איכותי?

מזרן ילדים איכותי צריך להיות מוצק עם תחושה קפיצית. הוא גם צריך להיות נוח וללא סדקים או שקעים במשטח. ישנם גורמים רבים שעלינו לקחת בחשבון כאשר בוחרים מזרון איכותי. למשל, החומרים המשמשים במזרן, האחריות המוצעת על ידי היצרן, וחוות דעת של לקוחות. גם אבטחת איכות זה דבר שצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים מזרנים. 

כשאתם בוחר מזרן עשוי טופר ויסקו, וודאו כי הוא מאושר על ידי: 

הקרן הלאומית לשינה (NSF)

איגוד יצרני המזרנים האמריקאי (AMMA)

בחירת המזרון המתאים יכולה להיות משימה קשה. אבל הדרך הטובה ביותר למצוא מזרון איכותי היא על ידי קריאת ביקורות באינטרנט וקבלת המלצות מחברים שישנו עליו. 

מה צריך לדעת על מזרני ויסקו?

ויסקו היא חברת מזרונים הנמצאת בתעשייה למעלה מ-40 שנה. יש להם מגוון רחב של מזרונים לבחירה והם ידועים במוצרים האיכותיים שלהם. מזרני ויסקו שימשו בבתי חולים, בתי מלון ומוטלים ברחבי העולם. נכון לעכשיו, יש להם יותר מ-3 מיליון לקוחות שמרוצים . מהמוצרים שלהם. 

המונח "ויסקו" מתייחס לחומר הדומה לקצף זיכרון, אך יש לו הרכב שונה. מזרני ויסקו ידועים בנוחות ובתמיכה שלהם. מזרני ויסקו עשויים מקצף פוליאוריטן ויסקו אלסטי. סוג זה של קצף ניתן ליצוק לכל צורה והוא יחזור לצורתו המקורית לאחר הסרתו. המזרן מציע טמפרטורה נוחה למשתמש. 

מזרני ויסקו הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות בגלל האיכות והנוחות הגבוהה שלהם. הם משמשים לעתים קרובות עבור מי שרוצה לקנות מזרן במחיר נמוך יותר, אבל עדיין רוצה את אותה רמת נוחות כמו של מזרן יקר.