מתיחת בטן עושים רק כאשר הגעתם לשלב המתאים לכך בחיים ומצבכם טוב

ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הניתוחים הרציניים שעושים כדי לשפר את איכות החיים, את המראה ואת התחושה שלכם. מכיוון שהוא מגיע לאחר שינויים רבים שחלו בחייכם, חשוב להדגיש עד כמה שגרת החיים שלכם ומצבכם הבריאותי והגופני חייבים להיות במצב הטוב ביותר שאפשר כדי לעבור אותו.

הכוונה היא לכך שאם רזיתם לאחר תקופת השמנה כלשהי, השלב שלאחר ההרזיה מחייב לפחות חצי שנה של שמירה על המשקל התקין, כדי שהעור שיוכל להתכווץ יעשה זאת, וכדי שלא יהיו עוד תנודות שונות במשקל שיפריעו לכם לניתוח.

מתיחת בטן לאחר הרזיה

יש אנשים שעוברים ניתוח מתיחת בטן לאחר השמנה מינימלית ויש כאלה שלאחר הריון ולידה. יש הבדלים גדולים אצל כל אדם ומידת השינוי שחלה אצלו והיכולת של העור שלו להתכווץ באופן טבעי. כל ניתוח כזה מתבסס על מצבכם הגופני התקין ועל משקל יציב ונכון, ולכן חובה לנהל אורח חיים שתומך בכך ולא לגרום לתנודות גדולות וחדות במשקל שלכם או במצבכם בכלל.

אם אתם נמצאים כיום בתכנית הרזיה לאחר השמנת יתר גדולה במיוחד, רצוי לדעת שיש לעשות את ההרזיה בצורה הדרגתית ככל האפשר. הסיבה לכך היא הצורך בניצול היכולת של הגוף לכווץ אל העור במידת האפשר באופן טבעי, לפני שפונים לניתוח מתיחת בטן. ברור שבכל מקרה תמיד יהיה מה לתקן ומה לעשות לאחר הרזיה גדולה, אבל אם אפשר לתת לטבע לעשות את שלו ככל האפשר זה יעזור לכם.

לאחר הניתוח

ההחלמה מניתוח כזה בכל מקרה אורכת כמה שבועות והיא מחייבת גם שמירה על התזונה ועל המשקל לאחר מכן. כך שניתוח מתיחת בטן הוא למעשה השלב האחרון לגמרי לאחר שרזיתם ואימצתם אורח חיים בריא ויציב במשקל תקין, ואתם אכן נחושים בדעתכם לשמור עליו ועל ההישג הזה. יש מי שמרזה לאחר ניתוח בריאטרי ויש מי שעושה זאת בכוחות עצמו. המשותף לכולם הוא האופן הנכון והמאוזן שבו מרזים מבלי לגרום לגוף נזקים תזונתיים ונזקים גופניים בהרזיה מהירה מדי שגם פוגמת באלסטיות של העור.

צרו עמנו קשר בקליניקה של ד"ר וולף ונשמח לעמוד לשירותכם.