יש הרבה זוגות שמתלבטים האם ללכת לקורס הכנה ללידה והאם זה באמת ילמד אותם משהו שהם חייבים לדעת. הרי יש ספרים, יש חברים שיכולים לספר על חוויות וכמובן את ההורים. מה קורס הכנה ללידה יכול ללמד אתכם שאתם לא יכולים לספוג מהסביבה שלכם?

קורס הכנה ללידה הוא צעד חשוב בחודשים שלפני הלידה ואלו הדברים שתלמדו בו

מה קורה בגוף

לא, לא סתם מה קורה בגוף. אלו אמנם תשעה חודשים שאתם יודעים פחות או יותר מה קורה בהם כי בסופו של דבר יהיה לכם תינוק. אבל בכל יום קורה משהו חדש בגוף שאתם לא מודעים אליו. כל יום משהו חדש מתפתח, משהו משתנה. בקורס הכנה ללידה אתם לומדים על כל יום ביומו, מבינים כיצד ההתפתחות של העובר משפיעה על גוף האם וכיצד זה בא לידי ביטוי.

היגיון בריא, הכל בסדר

חלק מקורס הכנה ללידה קשור בהרגעת הזוגות שכל מה שהם חווים זה נורמלי. כאשר ההורמונים מתרוצצים, זה יכול לבלבל או לגרום לקצרים בתקשורת של זוגות רבים. הבהרה של מה קורה בראש ואיך כל זה מתקשר להריון יכולה לסייע לכם רבות ולמנוע מכם קשיים מיותרים. ברגע שתבינו איך הכל עובד, יהיה לכם קל יותר לקבל את התהליך.

שיעורי בית

כן, בקורס הכנה ללידה תקבלו שיעורי בית זאת בשביל שתוכלו להיות מקצועניים ברגע האמת. תרגילי הרפיה, תרגילי חיזוק ושילובם כבני זוג ביחד היא זו שתוביל אתכם ללידה קלה וללא משככי כאבים כלל. התקשורת ביניכם, השיתוף והאימונים יחד, כולם יסייעו לכם בזמן הלידה.

לסיכום,

קורס הכנה ללידה מעניק ידע רב, ליווי מסור והבנה מלאה בכל הנוגע לזוגות שעומדים להיות הורים טריים. זה אמנם לא חובה, אך בהחלט חשוב.

למידע ופרטים נוספים הכנסו עכשיו: https://www.leidaraka.co.il/.