מי שיושב שעות מרובות מול מחשב, יודע עד כמה כיסא מחשב טוב חשוב עבור בריאות גופו. כסאות כאלה ואחרים קובעים את הדרך בה יתנהל מהלך העבודה של כל אחת ואחד – לכן חשוב לבחור אותם באופן נכון. מי שמחפש ריהוט משרדי, שומע לא מעט את המושג "כסא ארגונומי", שבדרך כלל מלווה בהמלצה לרכוש אותו. 

אבל מה זה בכלל כסא ארגונומי?

כסאות עבור שולחן עבודה החלו להיות פופולאריים ככל שאורח חיים יושבני החל להיות יותר ויותר נפוץ. אם בעבר היו מהנדסים יושבים מול שולחן ומשרטטים תוכניות בנייר ועפרון, הרי שכיום יש יותר מהנדסים שיושבים מול מחשבים שעות רבות. 

גם אנשי אדמיניסטרציה, אנשי מכירות, מתכנתים, מעצבים, אומנים, וכל מי שעובד בתעשייה של היום – נמצא מול המחשב שעות רבות או יושב שעות רבות מול שולחן עבודה. 

במקרים כאלה דרוש כסא ארגונומי שיספק ישיבה נוחה. רהיט כזה מספק תמיכה לכל חלקי הגוף, מקנה תמיכה לאזור המותניים, יש לו קפיצים ובולמים המסייעים לשמור על מנח גוף נוח נכון, הוא שומר על חוליות הגב ישרות, מפחית סיכונים לכאבים כרוניים, ומציע פתרונות עבור מי שסובל מכאבים בעקבות ישיבה ממושכת מול מחשב. 

כסא ארגונומי תוכנן באמצעות אנשים שיצרו מערך ישיבה נוח, תומך שמציע מקסימום תמיכה לכל חלקי הגוף. מדובר בדרך לשמור על רמת נוחות מקסימאלית בעת הישיבה תוך ניסוי ותעייה בזמן תכנון הכיסא. 

כסאות כאלה יהיו בגובה מתאים או יתכווננו בהתאם לצורך, הם יתאימו לגובה השולחן עליו עובדים, ישחררו לחצים מאברי הגוף ויקטינו עומסים על ברכיים וגב של מי שיושב על הכיסא. בשל כל אלה מומלץ לבחור כסא ארגונומי ולהתאים אותו באמצעות מומחים או באתרים שמוכרים ריהוט משרדי איכותי. 

להשיג באתר: https://getcomfy.co.il/