וטרינרים שנותנים שירות באופן קבוע יודעים לטפל בעיקר בכלבים וחתולים, ככל ויש להם הקשר הכללית. אומנם במהלך לימודי וטרינריה נחשפים למערכות הגוף הביולוגיות של מגוון רחב של בעלי חיים. אבל מרבית הווטרינרים שנותנים שירותים לאוכלוסייה הכללית מטפלים בחיות בית שגרתיות. ואם יש לכם חיית בית שהיא לא חתול או כלב, למשל ציפור מיוחדת, הטיפול דורש התקשרות עם וטרינר מיוחד שמכיר את מערכות הגוף של הציפורים ויודע איך לתת תמיכה לבעיות הגופניות של הציפור. יחד עם זאת, יש רגעים שבהם אתם חייבים לפנות לעזרת וטרינר לציפורים, וכדאי לדעת בדיוק מתי אתם צריכים לחפש את איש המקצוע שלכם ויפה שעה אחת קודם.

מחפשים וטרינר חירום באשדוד? דברו איתנו >>>

שלוש סיבות להגיע אל וטרינר לציפורים:

אתם רוצים להגיע אל וטרינר מיוחד לציפורים אם:

  1. יש ברשותכם ציפור פצועה – לפעמים אנחנו מוצאים ציפורים באמצע הרחוב שנפגעו מכלי רכב או נפצעו בצורה כזו או אחרת מעמודי מתח גבוה של חברת החשמל. אם אתם נמצאים בסיטואציה כזו, עדיף לא לקחת סיכונים מיותרים וכדאי להתקשר ישירות למשרדו של וטרינר מומחה לציפורים כדי לקבל ייעוץ פרטני ולהציל את החיה.
  2. הציפור שלכם נמצאת במצוקה נשימתית – אם אתם מגדלים ציפור בבית באופן קבוע ואחיה שלכם נכנסת למצוקה נשימתית מסיבה כזו או אחרת, מדובר על אירוע חירום שדורש מכם לעצור הכל ולנסוע ישר אל הווטרינר כדי לקבל את הטיפול הדרוש ולהציל את חייה של הציפור שלכם.
  3. אתם מגדלים ציפור בפעם הראשונה – הפעם הראשונה שבה אתם מקבלים לידיים שלכם סיפור ואתם לא ממש יודעים איך לגדל אותה בצורה בטוחה, כדאי להיפגש עם וטרינר בשביל להבטיח שאתם מקבלים את כל המידע הדרוש ודואגים להכין את הבית לציפור שלכם.