במרפאות השיניים המובילות, שם מועסקים טובי רופאי השיניים, יוכלו להציע לכם לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. מדובר בשני סוגים של הרדמה: הרדמה כללית או הרדמה מלאה, יש לפעול על פי מה שהרופא ממליץ.

 

מה ההבדל בין הרדמה כללית לבין הרדמה מלאה?

הרדמה מלאה – באמצעות הרדמה מלאה, המטופל איננו נמצא בהכרה מלאה, אולם הוא כן יכול לנשום ללא עזרה. ומה קורה למטופל כאשר הוא מתעורר? הוא לא יזכור דבר מהניתוח, כך בדיוק קורה גם בהרדמה כללית.

הרדמה כללית – במקרים הללו הפציינטים לא יוכלו לנשום בכוחות עצמם, לכן עושים שימוש באמצעי עזר. אם בחרתם בטיפול שיניים אשר מתבצע באמצעות הרדמה כללית, אתם תאושפזו ותשוחררו ביום שלאחר מכן.

 

למי מתאימים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

זהו טיפול שיניים בהרדמה מלאה, במקרים בהם הפציינט סובל מחרדות רבות בנוגע לטיפול ולאנשים שחוששים מהזריקות.

הרדמה מלאה – רק רופא שיניים שעבר את כל ההכשרה, זאת בדרך כלל נעשה במחלקה לשיקום פה ולסת בבית החולים, ולאחר מכן גם קיבל תעודה, יהיה רשאי בעיני משרד הבריאות לבצע טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה.

 

אילו עוד שירותים תקבלו בקליניקה מומלצת?

התמקדנו במיוחד בטיפולים תחת הרדמה כללית או הרדמה מלאה. אולם חשוב לבחור בקליניקה בה תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

מבין הטיפולים נזכיר: סתימות, טיפולי שורש, עקירות, הלבנת שיניים, ועוד טיפולים רבים אחרים כמו שיקום פה ואסתטיקה, וכל הטיפולים אותם מציעה לכם מרפאת שיניים המעסיקה את טובי הרופאים.

כל אחד התמחה בתחום שונה, אחד בשתלים, השני בטיפולי עקירה, לאחר מכן הם מקבלים תעודות הכשרה, מקום שגם השקיעו רבות בעיצוב שלו, זוהי המרפאה בשבילכם לטיפולי שיניים מהאיכותיים ביותר.

 

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – http://benelazar.com/he/.