בשנים האחרונות המודעות לקשר בין אימוני כושר קבועים לבין אורח חיים בריא עלתה. יותר ויותר גברים ונשים בכל הגילאים החלו מקפידים לבצע כמה אימוני כושר בכל שבוע כאשר האימונים מתבצעים גם בחדר הכושר וגם בבית. הבחירה היכן לבצע את הפעילות הספורטיבית היא שלכם. יש כאלו שהנוכחות של מתאמנים נוספים בחדר הכושר ממלאת אותם מוטיבציה בעוד אחרים יעדיפו אימון ביתי פרטי. הסוד לאימון מוצלח הוא התאמה אישית לצרכים הפיזיולוגיים, הנפשיים ולאורח החיים. אם נדע לבחור נכון אימון כושר או אימון ביתי נצליח להתמיד בשגרת האימונים ואף ליהנות ממנה. 

מה ההבדל בין אימון בחדר כושר לבין אימון ביתי?

  1. חדר הכושר מציע מסגרת מסודרת עם שעות קבועות בעוד בבית אתם רשאים להתאמן בשעות שנוחות לכם עם משקולות אוניברסליות Lapark.
  2. חדרי הכושר מצויד במבחר גדול של אביזרים ומכשירי כושר, בבית תוכלו לבנות לעצמכם חדר כושר קטן ולהתאמן עם הרבה פחות אביזרים. 
  3. אימונים בחדרי כושר מתבצעים ביחידים ובקבוצות בעוד בבית האימונים הם אישיים.
  4. צוות מקצועי של מאמני כושר מכווין את המתאמנים ומשגיח בחדרי הכושר, בבית אתם מתאמנים לרוב לבד. 

יתרונות של אימון בחדר כושר

רק בחדר כושר תיהנו ממתחם אימונים מאובזר, מקצועי וחדיש. התחרותיות בתחום גורמת לחדרי הכושר להשקיע באופן שוטף במתקני כושר חדשים. צוות המאמנים של חדר הכושר זמין להתייעצויות והרכבת תכנית אימון אישית. אימונים בחדר כושר הם הזדמנות להרחיב את המעגל החברתי. יהיה לכם הרבה יותר קל להתמיד כאשר תתאמנו יחד עם חברים. 

> בדקו קורקינט חשמלי מומלץ

יתרונות של אימון ביתי

אם לוח הזמנים שלכם עמוס מאוד ואתם לא מרגישים בנוח להתאמן לצד מתאמנים נוספים – אימון ביתי הוא ללא כל ספק הפתרון. אפשר וכדאי לתאם אימונים אישיים בבית יחד עם מאמן כושר מנוסה. במידה ואתם נרתעים מהגעה אל חדר הכושר בגלל פער בין היכולות שלכם לבין היכולות של שאר המתאמנים או בגלל דימוי גוף נמוך – דעו שדווקא בחדר הכושר תמצאו אנשים שדומים לכם ותשאבו מהם מוטיבציה.