השימוש בדיקור סיני כטיפול בכאבים כרוניים הופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא שהוא יכול להיות יעיל מאוד בהקלה על כאבים ללא תופעות לוואי.

ישנם סוגים רבים ושונים של טיפולי דיקור ולכולם יתרונות משלהם. דיקור יבש הוא סוג של דיקור שמשתמש במים קרים כדי לעורר את העור וקצות העצבים. מדובר בטיפול חדש יחסית שנמצא בשימוש מספר שנים בלבד והוא עדיין בחיתוליו.

בעבר, דיקור סיני שימש כדרך לטיפול בחולים עם כאב כרוני. אולם כיום, הוא משמש גם לטיפול במגוון מחלות אחרות. 

מהו דיקור יבש?

דיקור יבש הוא שיטת טיפול המשתמשת בעור ובריריות לטיפול בכאב. הוא פותח בסין במאה השבע-עשרה. זה מורכב מהחדרת מחט לתוך העור, ואז הפעלת לחץ עליו עד שהכאב ירגע. הטכניקה הייתה בשימוש במשך מאות שנים. עם זאת, הוא לא אומץ באופן נרחב עד לאחרונה בגלל חוסר הפופולריות שלו בקרב רופאים מערביים.

דיקור יבש הוא סוג של דיקור שמשתמש במחט יבשה כדי לעורר את נקודות הדיקור. הוא משמש לטיפול בכאב ולהפחתת נפיחות.

הרעיון של דיקור יבש נמצא עדיין בשלבי התפתחות מוקדמים. דיקור יבש אינו מסתמך על התיאוריה המסורתית של נקודות דיקור, אלא מתמקד ביישום שיטות שונות להמרצת המרידיאנים ולהגברת מחזור הדם. זהו שילוב של רפואה סינית מסורתית ורפואה מערבית. הרעיון הוא שעל ידי גירוי המרידיאנים הללו, אתה יכול להעלות את רמות האנרגיה שלך, לשפר את הבריאות שלך ולקבל איכות חיים טובה יותר.

דיקור יבש הוא טיפול הכולל בדרך כלל יישום של טכניקות עיסוי מקומיות ו/או ספציפיות לעור, בדרך כלל תוך שימוש בלחץ ללא או מינימאלי. המטרה היא להגביר את זרימת הדם ולהפחית את הכאב.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://odedshalemmassage.com/