הבריאות הדנטלית שלנו חשובה מאוד ואנו דוגלים לצחצח את השיניים לפחות פעמיים ביום בבוקר ובערב, להעביר מפעם לפעם חוט דנטלי ולבצע טיפולים שוטפים אצל השיננית. הכול טוב ויפה עד הרגע שחלק מהדברים אינם תלויים בנו. כך למשל עם שן בינה כלואה. שיני הבינה בוקעות בדרך כלל בין גיל 18 לגיל 30 והן האחרונות לבקוע בחלל הפה שלנו. אלה יכולות לבקוע בצורה, בגודל ובאופן שונה אצל כל אדם ולצערנו הרב לא פעם נגרם מצב שאינה בוקעת כראוי ועשויה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, כאבים ועוד. במקרה כזה תצטרכו ללכת לרופא שיניים המספקת שירותי עקירה של שיני בינה כלואות.

מהי שן בינה כלואה?

שן בינה כלואה היא למעשה שן שלא בקעה כמו שצריך או שבקעה באופן חלקי או בזווית לא טובה אשר לוחצת על השיניים שלידה. במקרה כזה המטופל עשוי לסבול מכאבים חזקים, דלתות, עששת, פריקורוניטיס, נפיחות ועוד.

כיצד ניתן לטפל?

הטיפול יהיה בוודאות עקירת שן בינה כלואה כאשר המטרה תהיה לבצע את העקירה באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים ובהתאמה מלאה/סדציה עמוקה לבחירת הלקוח.

הליך ההחלמה והחזרה לשגרה:

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח עקירת שן בינה כלואה הוא הליך פשוט יחסית. מרבית הלקוחות שלנו מדווחים על כך שיום למחרת כבר חזרו לשגרת חיים שלהם וללא נפיחות או כאבים חזקים. בכל זאת כמובן נציין שייתכנו מעט תופעות לוואי של כאבים או נפיחות באזור אולם באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שבה נעשה שימוש בטיפול זה בסביון מדיקל ניתן ליהנות מחזרה מהירה ונוחה לשגרה ומינימום כאבים וסבל.

היתרונות של סביון מדיקל בטיפול בשן בינה כלואה:

  • הטיפול מתבצע באמצעות טכניקת כירורגיה זעיר פולשנית. זו מאפשר החלמה מהירה ונוחה של המטופל.
  • במהלך הטיפול מתבצע שימוש במיקרוסקופ טיפולי לצורך ביצוע עבודה מדויקת וראות טובה למטפל.
  • ביצוע שימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים כמו לייזר ארביום או מכשיר פייזו מיוחד התורמים לביצוע עבודה מהירה, איכותית ומדויקת ומניעת פגיעה בכלי הדם ופגיעות עצביות.
  • שימור סטרוקטורות אנטומיות.
  • מבצעים צילום סיטי לפני הטיפול לצורך תכנון מוקדם ומעמיק.
  • מי שסובל מחרדה דנטלית או לחצים נפשיים לפני הטיפול יכול לבקש תוספת של רפלקסולוגיה והכנה פסיכולוגית מוקדמת לפני או במהלך טיפול העקירה.