אנשים שסובלים מבעיה רפואית שפוגעת ביכולת שלהם לעבוד, אך בכל זאת ממשיכים לעבוד, יכולים להיות זכאים לקבל אישור פטור ממס הכנסה. קבלת הפטור תלויה בתנאים שהציבה רשות המיסים, וביניהם גובה השכר וסוג הבעיה הרפואית ממנה סובל מבקש הפטור.

אם אתם רוצים לברר את הזכאות שלכם לקבלת הפטור, זה משהו שתוכלו לעשות במהירות בעזרת סיוע מקצועי, כך שבמידה ואתם רוצים להקל על עצמכם במישור הזה ולקבל תשובה מדויקת, זה בוודאי דבר שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם כבר בזמן הקרוב.

תבררו את הזכאות שלכם עם שיחה טלפונית

אתם לא צריכים לערוך פגישה פיזית בכלל כדי לברר את הזכאות שלכם לקבל אישור פטור ממס הכנסה. במידה ואתם רוצים לקבל תשובה מדויקת מאנשי מקצוע שבקיאים בתחום הזה, רק תצטרכו לפנות אל חברה שיש לה ניסיון במימוש זכויות רפואיות בתחום הזה, והיא כבר תוכל לברר עבורכם את כל הפרטים הרלוונטיים.

עליכם רק להבין שאם אתם מחליטים להתקדם הלאה עם מימוש הזכויות שלכם, זה יהיה קריטי שלא תנסו לעשות את כל התהליך הזה לבדכם, שכן אתם עלולים לגלות שאתם לא עושים זאת כשורה ובשל זאת אתם נאלצים להתמודד עם עיכובים במימוש הזכויות שלכם, והרי שאנו בטוחים שזה משהו שלא הייתם רוצים שיקרה.

מקבלים חזרה כספים רטרואקטיבית

במידה ואכן תגלו כי אתם זכאים לקבלת אישור פטור ממס הכנסה, בוודאי תשמחו לגלות כי אתם יכולים לקבל בחזרה כספים ששילמתם בתור מיסים 7 שנים לאחור. אם לאורך השנים האחרונות שילמתם סכומי כסף גדולים שלא לצורך, הסכומים הללו יוכלו להצטבר אף למאות אלפי שקלים, ולפיכך יהיה כדאי לכם לעשות בירור בנושא בקרוב.