היריון הוא דבר קסום ונפלא, רק כאשר רוצים בו. איך יכולים לדעת כי הדרך למניעה, היא אכן יעילה?

קראו על אמצעי מניעה ללא הורמונים באתר VCF >>>

משגל נסוג

מדובר בשיטה מאוד וותיקה, שבה הגבר נסוג החוצה מגוף האישה, ופולט את הזרע שלא בתוכה. זוהי שיטה חמקמקה במיוחד, שכן בלהט הרגע הרבה מאוד גברים לא יכולים לדעת בוודאות שהם אכן יצליחו לבצע את הפעולה. מעבר לכך, ישנה לפעמים פליטה מוקדמת של זרע, מלבד ברגע של השיא, דבר שמעלה את הסיכון ואת חוסר הרלבנטיות של השיטה הזו.

הימים הבטוחים

הימים הבטוחים מיועדים לאישה שיודעת למקם אותם בלוח החודשי. מדובר בימים שלאחר הביוץ כבר התרחש ולפני המעבר אל ימי המחזור. עבור אישה שיכולה לתזמן בצורה ברורה את הימים הללו ויש לה מחזור סדיר, בהחלט יכולים להיות אלה ימים שבהם לא אמורה להיות קליטה של היריון, אבל, אצל נשים רבות המחזור יכול להשתבש ולשבש בכך את השיטה. מעבר לכך, אם רוצים לקיים בימים אחרים יחסי מין, אז, לא יכולים? לא נשמע נוח או אמין במיוחד.

גלולה של היום אחרי

גלולה שניתן לרכוש בכל בית מרקחת. החופש הזה לרכישה של גלולה גם אם היו יחסי מין לא מוגנים מעניקה את האפשרות למנוע היריון גם כשהטעות כבר התרחשה. אבל, היעילות של אלה אינה מלאה, וכאן חשוב להבין את המורכבות של העניין.

עניין של תנוחה

ישנם אנשים שסבורים, כי תנוחה זה בהחלט דבר שיכול למנוע כניסה להיריון. דבר זה מבוסס על טעות גמורה, והזרע נפלט במהירות כה גבוהה על מנת שזה יוכל להגיע אל האזור של תעלת צוואר הרחם בכל תנוחה, עמידה או שכיבה.

סקס שלא בגיל הפוריות

ישנן נשים שנוטות לחשוב כי בשל העובדה שהן כבר אינן בגיל הפוריות, לא יתאפשר היריון. גם כאן ישנו סיכוי נאה למדי שאישה מעל לגיל ארבעים תיכנס להיריון ולכן עדיף להשתמש עדיין באמצעי מניעה.

בואו להכיר מה זה דף למניעת הריון VCF – המוצר שעשה מהפיכה!