ליפוליזה של תדר רדיו, היא הליך המשתמש בתדר רדיו לחימום השומן מבלי מגע פיזי עם המטופל. המוליך מתחמם ממרחק של סנטימטר אחד מהעור. תאי השומן מתחממים באופן מועדף מבלי להשפיע על סוגים אחרים של תאים בעור או על מבנים אחרים.

המסת שומן בגלי רדיו – כל מה שצריך לדעת 

המסת שומן בגלי רדיו, המכונה גם ליפוליזה קולית, הוא טיפול המשמש להסרת משקעי שומן מתחת לעור. ניתן להתייחס אליו גם בשמות רפואיים יותר כגון Liponix או Ultrashape.

הליך זה הוא חלופה בטוחה יותר לאפשרויות כירורגיות, כמו שאיבת שומן. הטיפול משתמש בגלי רדיו אולטראסוניים, זאת כדי לפרק את תאי השומן, אשר נספגים בגופכם על ידי מערכת הלימפה שלכם.

ניתוח שונה מטיפולים אחרים

המסת שומן באולטרסאונד, שונה מטיפולים דומים אחרים, כמו שאיבת שומן באולטרסאונד, מכיוון שהיא אינה דורשת חתכים. המשמעות היא שההחלמה תהיה קלה יותר. זה גם אומר שהתוצאות עשויות להיות פחות מורגשות.

כיצד למצוא את המנתח הפלסטי המתאים לכם

האמת היא שאין מנתח ש"מתאים לכל אחד". גם אם אתן רוצות לעשות את אותו שתל חזה, בדיוק כמו השכנה שלכן, אתן עשויות לגלות שהמנתח שלה אולי לא ממש מתאים לכן, וזה בסדר. 

ניתוחים פלסטיים, יכולים לגרום לחוויה פנטסטית וחיובית, שעלולות לשנות את החיים, לכן זכרו לא למהר בתהליך זה. זוהי גם חוויה מאוד אינדיבידואלית, כך שמה שהגיוני עבור השכנה שלך, אולי לא יהיה הגיוני עבורך. 

מנתחים מנוסים מבינים זאת ולא ילחצו עליכם לקבל החלטה או להאיץ אתכם להליך לפני שאתם מוכנים לזה. כל מנתח פלסטי, צריך להיות מוסמך על ידי האגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.