בכל מה שקשור לטיפולים האלטרנטיביים, עולה תמיד השאלה האם אכן מדובר בטיפול יעיל. אנשים בוחנים בחשדנות רבה את כל החידושים שהרפואה האלטרנטיבית מציגה ולעיתים לא מוכנים אפילו לבדוק אותם. אז אנחנו כאן כדי לספר מעט הוכחות מהשטח על פרחי הבאך שתוכלו להתנסות בהם דרך האתר familypharm פמילי פארם.

פרחי באך אלו הם צמחים אשר מהם מפיקים את התמציות שמשמשות את הרפואה האלטרנטיבית. אלו המתעסקים עם פרחי באך מפיקים מהם תמציות שונות אשר כל אחת מהן משמשת למטרות שונות.

הרבה אנשים לא מוכנים להאמין לפרחים ולתמציות. רבים מאמינים רק בתרופות כימיות שהרופא בקופת החולים רושם עבורם.

אז אולי נכון שהתרופות הללו מוכיחות את עצמן בשטח במהירות היות ואחרי הכול מדובר במוצרים כימיים חזקים.

אך לטווח הרחוק, לא מדובר בריפוי אמתי. התרופות הכימיות משתיקות את תסמיני המחלה כאשר לא פעם המחלה למעשה אינה נעלמת באמת.

פרחי באך – טבעי שזה עוזר

פרחי הבאך הוכחו זה רבות בשנים כמוצר יעיל וכזה שמעניק מענה מושלם לבעיות מסוגים שונים. רבים הם הלקוחות שצרכו את המוצר לעיתים רק בלית ברירה לאחר שהם כבר ניסו את כל מה שהיה לרפואה הקונבנציונאלית להציע, ורק פרחי הבאך הצליחו בסופו של דבר להוביל לשיפור המצב.

פרחי באך – זה לא רק פסיכולוגי

אז יש כאלה שאומרים שלפרחי הבאך ישנו אפקט פסיכולוגי ורק לכן זה עובד. אז יש אנשים שמוכנים לעבור את הטיפול בעזרת פרחי הבאך ולו עבור האפקט הפסיכולוגי. שם הם מגלים כי האפקט הוא אמתי לחלוטין והשיפור הינו ניכר וברור לעין.

פרחי באך – המקצוענים מתאימים את המוצר ללקוח

פרחי באך זה לא מוצר מדף שכל אחד בא ונוטל. יש כאן עניין של התאמה נכונה של המוצר בהתאם למטופל ורק איש מקצוע שמכיר את פרחי הבאך ידע לבצע את ההתאמה הנכונה, פנו לפמילי פארם פרחי באך בפתח תקווה ע"מ לקבל ייעוץ בנושא.

חשוב לשים לב כי הפנייה תיעשה אך ורק אל איש מקצוע עם ניסיון שידע להתאים את המוצר לבעיה ובכך לסייע בפתרונה המוחלט.

פרחי באך מועילים במגוון גדול של בעיות בבני כל הגילאים והתוצאות בדוקות ומנוסות!