אנשים רבים אוהבים עור חלק. להיות עם עור חלק מספק יתרונות רבים לא משנה אם מדובר בגבר או אישה. ראשית, מדובר בנושא אסתטי חשוב ובנראות החיצונית של כל אחד מאתנו. דבר שני, כאשר מדובר באדם שעיר הרי שהסרת שיער בלייזר היא הדרך היחידה להוריד ממנו את השיער בצורה פחות כואבת ולמנוע ממנו לגדול שוב באותה מהירות או בכלל. לבסוף, הפחתת השיער בגוף גם תורמת לריח הגוף שלנו כלפי חוץ שכן זיעה + שערות יכול בקלות מאוד לגרום לנדיפת ריח רע מגופנו. לכן, גם גברים וגם נשים נוטים לעשות הסרת שיער בלייזר וליהנות מהיתרונות הרבים של ה"אחרי".

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

שירות הסרת שיער בלייזר מתבצע בדרך כלל על תקופה מסוימת של טיפולים (המשתנה בין מכון קוסמטי אחד לאחר בהתאם לתכנית שלו, למכונות שלו וכד'). האופן שבו זה נעשה הוא בצורה הבאה: הלייזר שבו המטפל משתמש פועל לטובת חימום שורש השערה, אותו פיגמנט בעור שבו גודלת השערה והחום נמשך עד לשורש השערה ובפוגע ביכולת הצמיחה שלה. בצורה הזו לא רק שהשיער נושר והגוף הופך להיות חלק יותר, הרי שגם למשך שנים רבות קדימה השיערה לא תצמח מחדש.

יתרונות להסרת שיער בלייזר:

  • אסתטיקה וניקיון – שערות נוטות למשוך לכלוך, אבק וזיעה ולגרום לבלוטות הריח לעבוד ולא בהקשר החיובי. עור חלק הנו אסתטי, נקי ונעים יותר למגע.
  • טווח ארוך – הסרת שיער בלייזר פועלת לטווח הארוך ולמשך שנים ארוכות קדימה תוכלו ליהנות מעור חלק.
  • על פי תקני משרד הבריאות – המכונות בהן נעשה שימוש צריכות להיות בעלות תו תקן ואישור מטעם משרד הבריאות ולכן אינן מסכנות אתכם, אולם כדאי לוודא אצל החברה שאכן האישור קיים.
  • ניתן לבצע כמעט בכל מקום – הסרת שיער בלייזר ניתן לבצע כמעט בכל מקום בגוף למעט הראש ובאזורים מוצנעים.

האם השערות ימשיכו לגדול בעתיד?

לקוחות רבים מעידים על אי צמיחת השיער למשך שנים ארוכות קדימה. גם כאשר השיער חוזר לגדול הוא יהיה דק ודליל יותר מבעבר וניתן יהיה להסיר אותו בקלות באמצעות טיפול או שניים, לעומת כמות הטיפולים הגדולה יותר הנדרשת בפעם הראשונה. את הטיפול תוכלו לבצע על פי כל האישורים הנדרשים במכון הקוסמטי של עורגני בכפר סבא.