לא מעט אנשים שמרכיבים משקפיים, בוחרים לוותר על "התענוג" הזה, ולשם כך הם מוכנים לעבור ניתוח לייזר בעיניים. ריכזנו עבורם ועבור כל מי שחושב שירצה לעבור ניתוח כזה בעתיד, את הנקודות החשובות ביותר אודותיו.

כל מה שצריך לדעת על ניתוח לייזר

אצל מי לעשות את זה

על מנת לעבור ניתוח לייזר בעיניים, יש לפנות לרופא, מרכז רפואי אמין ואיכותי. לכן, בחרו חברה אמינה וותיקה בדומה לאמריקן לייזר, אשר יכולה לספק לכם מרפאות בתנאים הטובים ביותר, רופאים מקצועיים ואת כל מה שנדרש בשביל לעבור את הטיפול בצורה הטובה ביותר.

מי יכול לעבור את הטיפול

על מנת לעבור טיפול בלייזר, יש לעבור תהליך של אבחון מוקדם, בדיקות מקיפות ורק לאחר מכן, הרופא יקבע האם ניתן לעבור את הטיפול או לא. בין היתר בודקים את מצב העיניים, המבנה שלהן, וכן בעיות פיזיולוגיות שונות שקשורות לעין. צריך להדגיש, עוד שהטיפול מתאים רק לבני 18 ומעלה, ולמי שאיננו מתמודד עם מחלות שונות.

כמה זמן הטיפול מתבצע

מדובר בטיפול פשוט שנמשך זמן קצר מאוד, וכאמור כל התהליך נעשה באמצעות מכשיר לייזר מבלי לבצע שום פעולה פולשנית בעין.

איך יש לנהוג לפני הטיפול

יש להימנע מהרכבת עדשות מגע, אסור להתאפר לפני הטיפול, יש לחפוף את הראש, לאכול ולשתות כרגיל (ביום הטיפול עצמו מוטב לאכול ארוחה קלה, למרות שלא משתמשים במהלכו בחומרי הרדמה), יש להצטייד בטיפות ולהשתמש בהן על פי המלצת הרופאים, וכן חשוב להגיע לטיפול עם מלווה.

אחרי הטיפול

ההחלמה לוקחת מספר ימים. יממה אחרי הטיפול עדיין יהיו מגינים על העין, יש להשתמש במשקפי שמש על מנת להגן עליהן. צריך להקפיד על שימוש בטיפות עיניים, לשמור על היגיינה, אסור לעסוק בפעילות גופנית, ואין להתאפר או לשפשף את העיניים.

תוך כמה זמן נרגיש בשינוי?

ברמת העיקרון, ברמת שמסירים את המגנים מהעין, לוקח זמן קצר יחסית עד שהעין מתחילה לראות בצורה רגילה. חשוב לו להאיץ את התהליך בשביל לא לפגוע באיכות הטיפול ולא לגרום נזק לעין.