בבתי המרקחת בישראל אפשר למצוא חבילות קל קנאביס רפואי שמגיעות במשקל של 10 גרם ומיוצרות על ידי מגוון רחב של חברות קנאביס רפואי. בין החברות הפופולאריות בתחום ניתן למנות את פנאקסיה, בזלת, בטר, תיקון עולם, קנדוק וגם פארמוקן.

מלבד החברות שהזכרנו ישנן עוד חברות רבות שמוכרות קנאביס רפואי, והרי שככל שהתחום הזה מתפתח יותר בשנים האחרונות בארץ, כך גם יש יותר חברות שמוכרות קנאביס לצרכים רפואיים דרך בתי המרקחת. פנו לרופא על מנת לראות על מה שהוא ממליץ לכם בדיוק ואיזה מינון יהיה כדאי לכם לקחת.

 

איך לבחור קנאביס רפואי מתאים?

יש להביא בחשבון את המינון, הזן והחברה שמייצרת. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הזנים יהיו בין סאטיבה לבין אינדיקה, כאשר יש להתייחס גם לכמות של THC ו-CBD בכל זן שמעוניינים לקנות. רצוי להתייעץ עם הרופא על מנת לשמוע ממנו המלצה על זן כזה או אחר או מינון מסוים שעשוי להתאים בהתחשב במצב הרפואי ממנו אתם סובלים.

לא בטוחים מה לעשות במצב הרפואי שלכם ושואלים את עצמכם האם קנאביס רפואי יכול לעזור לכם? לפני שאתם מחליטים לעשות את הדרך על מנת לקבל התוויה מהרופא ולקנות בבית מרחקת דרך חברות קנאביס רפואי, תצטרכו לבחון את המצב שלכם באופן פרטני עם הרופא ולבדוק האם זה יוכל לעזור לכם.

 

האם קנאביס רפואי יכול לעזור לכם?

הסיבה שיש לא מעט חברות קנאביס, והתחום הזה רק הופך יותר פופולארי וישנן יותר חברות הוא שהצמח המופלא הזה עוזר לחולים בקשת רחבה. כך שזה לא משנה מאיזו מחלה אתם סובלים, יש סיכוי לא רע שהצמח הזה עשוי להביא לכם את המזור שאתם מחפשים. לפיכך יהיה כדאי לכם לברר את כל הפרטים החיוניים.