אם אתם מתכננים לעשות ספורט יש ציוד ספורט שכדאי מאוד שיהיו לכם בבית בהישג יד. יש 5 אביזרי ספורט מומלצים שלא תוכלו לוותר עליהם, וריכזנו לפניכם כאן את כל המידע החשוב בנושא.

משקולות

בין אם אתם מתאמנים בבית או בחוץ – כדאי מאוד שיהיו לכם זוג משקולות, עם משקל סביר שאתם מרגישים בנוח להחזיק אותו עם מידת מאמץ סבירה, אך לא יותר מדי. יש זוג משקולות של 1 ק"ג לכל משקולת, יש 2 ק"ג ויותר. זוג משקולות כזה שימושי כאשר יוצאים להליכה בחוץ, כאשר בנוסף לפעולת ההליכה עצמה מחזיקים גם את זוג המשקולות לחיזוק שרירי הידיים ושרירי הליבה. 

מזרן 

בין אם אתם עושים יוגה או שיעורי גמישות, הרי שמזרן הוא שימושי מאוד. רכשו מזרן שיהיה מספיק רך עבורכם, בגודל המתאים ובעובי המתאים. יש מזרני יוגה ויש מזרני פלדנקרייז. אין ספק שמזרן הוא מבין 5 אביזרי ספורט שכדאי שיהיו לכם בבית. 

נעלי ספורט

ואיך אפשר לעשות ספורט מבלי שיהיו לנו נעלי ספורט מתאימות. בין אם מדובר על נעלי הליכה או על נעלי ריצה, כל אחד ואחת צריכים שיהיו להם את נעלי הספורט שמתאימות להם. 

בקבוק שתייה נוח

אומנם בקבוק שתייה הוא לא אביזר ספורט של ממש, אך הוא חשוב מאוד. הרבה יותר קל להתאמן בצורה נכונה כאשר מזינים את הגוף במהלך אימון בנוזלים מתאימים כמו למשל מים או משקאות איזוטוניים. ולכן אין ספק שבקבוק שתייה נוח הוא מבין 5 אביזרי ספורט שכדאי שיהיו לכם בבית. 

אביזר נוסף חיוני הוא סרט מתיחה באמצעותו תוכלו לבצע תרגילי חיזוק וגמישות רבים, בין אם אתם מתאמנים בבית או בסטודיו.