כשמדובר באביזרי מין, רבים מאיתנו שחושבים שהם יודעים בדיוק על מה העניין. לעיתים רבות אנו אנחנו חושבים שדילדו הוא בעצם ויברטור או להפך, אנו חושבים שויברטור זה בעצם דילדו ואנחנו בטוחים שאביזרי מין מחולקים באופן ברור בין גברים, לנשים. 

אבל בפועל לא כך הדבר, ויש הבדל משמעותי בין דילדו לוויברטור. למשל, ויברטור יכול להיות  מוצר מעוצב במגוון רחב של עיצוב עיצובים, החל מעיצוב שנראה כמו שפתון או של מסקרה רוטטת, עד תחתוני רטט שהם בעצם פריט הלבשה. בנוסף לכך תמצאו טבעות רטט המתאימות גם לנשים וגם לגברים, יש ויברטור קלאסי ואפילו מכונת סקס! 

ומה לגבי דילדו?

דילדו לעומת זאת הוא מוצר שנראה פחות או יותר אותו הדבר, והוא מדמה פין באופן ברור, רק שהגדלים שלו משתנים. לדוגמא: יש דילדו שחור עבה וגדול מתאים למשתמשים מנוסים ויש דילדו למתחילים. בכל מקרה שלא יהיה: מדובר במוצר עשוי סיליקון רפואי המדמה בצורה כמעט מדויקת את איבר המין הגברי. 

דילדו נראה כמו פין באורכים שונים או בעוביים שונים ויש כזה בצבעים. יש דילדו שמגיע עם או בלי אשכים, תוכלו למצוא גם דילדו מחובר לרתמה – מה שיוצר מוצר בשם סטרפאון, יש כזה שעובד על בטריות ועוד מגוון רחב, אבל דומה, של מוצרים. 

לסיכום, אם אתם רוצים לדעת מה ההבדל בין דילדו לוויברטור – כדאי כבר עכשיו להיכנס אל אתר של חנות אביזרי סקס ולמצוא את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם.