מקרים של רשלנות רפואית יש לא מעט, ולכן רבים מחפשים אחר עורך דין בתחום, שיוכל לייצג אותם, ולו כדי לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע להם בעבור הטיפול הרשלני שחוו. בארץ ניתן למצוא מגוון רחב של עורכי דין, מה שהופך את החיפוש אחר עורך הדין האידיאלי למאתגר. כיצד תוכלו לבחור את עו"ד הטוב ביותר בעבורכם? אספנו 4 טיפים חשובים.

מקצועיות

כשאתם שוכרים את שירותיו של עו"ד לרשלנות רפואית, מוטב שתבחרו במישהו מקצועי, משמע עו"ד שתחום התמצאותו הוא תחום הרשלנות הרפואית. זאת בשל העובדה שניסיון מוכח מול הרשויות יהיה אפקטיבי בתביעות בתחום, ועשוי לסייע לכם לזכות בתביעה ולקבל את הפיצוי המגיע לכם. אגב, כיום כמעט לכל בעל מקצוע יש אתר אינטרנט או עמוד ברשתות החברתיות. שיטוט קל ברשת יסייע לכם להבין אם מדובר בעו"ד מקצועי, ולו בשל נכסיו הדיגיטליים.

ניסיון מקצועי

כאמור, מקצועיות היא חלק חשוב בבחירת עורך הדין, אך יחד עם זאת, חשוב לוודא שבעל המקצוע הוא גם בעל ניסיון בתחום, ולא מדובר רק בניסיון של תביעות רשלנות רפואית, אלא תביעות הדומות לתביעה שלכם. בררו אם עו"ד הרצוי התמודד עם תביעה דומה בעבר, ונסו להבין האם התביעה צלחה.

חיבור אישי

נוסף לפן המקצועי, הפן האישי לא פחות חשוב, שכן מוטב לבחור בעורך דין עמו יש לכם חיבור אישי, ולו בשל יחס אנושי ונעים שהוא מעניק לכם וליתר לקוחותיו. תכונות כמו אמפטיה, חביבות ונחמדות בהחלט עשויים לסייע לכם לחוש בביטחון במהלך הפגישה.

זמינות

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא זמינותו של עורך הדין. העדיפו לבחור בעו"ד בעל זמינות גבוהה, שיוכל להתפנות אליכם לעיתים קרובות ולסייע בכל הנדרש. עורכי דין אמנם אינם יהיו זמינים בעבורכם 24/7, אך בהחלט יוכלו לספק מענה מהיר. וודאו זאת מבעוד מועד.

בחירת עורך הדין היא משמעותית בעבורכם, והיא עשויה לקבוע את גורל התביעה, ולכן חשוב לבצע בחירה מושכלת. אל תקלו ראש בנושאים הללו, שכן רשלנות רפואית היא נושא מורכב. בחרו בעורך הדין האידיאלי ביותר בעבורכם, תוך התחשבות בשלל הפרמטרים שצוינו מעלה. בהצלחה.