באמצעות טיפול פרקטורה ניתן לעשות שימוש בגלי רדיו ומחטים קטנות להעביר אנרגיית חום מתחת לעורנו. באמצעות כך לייצר כמות מוגברת של קולגן ותאי העור עוברים למבנה עור מחודש במהירות.

גלי רדיו משמשים ביישומים רפואיים למגוון מטרות. אחד היישומים החשובים ביותר הוא בטיפול בשברים. השבר הוא לא רק שבירה פיזית, אלא גם רגשית. הסיבה לכך שגלי רדיו כל כך טובים בטיפול בשברים היא שהם יכולים להשפיע על מערכת העצבים של הגוף ולכן לעזור בריפויה. הבעיה העיקרית של גלי רדיו היא שלא ניתן להשתמש בהם בקנה מידה גדול.

צרו קשר עם ד"ר רונן גלזינגר >>>>

היתרונות בשימוש בגלי רדיו בטיפול זה:

היתרון העיקרי של גלי רדיו על פני צורות אחרות של קרינה אלקטרומגנטית (EMR) הוא יכולתם לנוע באוויר ורקמות מבלי להיקלט או להשתקף על ידם, מה שהופך אותם לשימושיים מאוד בטיפול בשברים. . גלי רדיו משמשים גם ביישומים ריאתיים, נוירולוגיים ולבביים לטיפול במערכת העצבים. ביישומים אלה השימוש במכשירי רדיו מוגבל בדרך כלל למספר תדרים שונים. בדרך זו הגיוני לשלב מספר תדרים שונים של גלי רדיו למטרות טיפול ספציפיות. היישום הראשון שהתממש באמצעות גלי רדיו היה בטיפול במוח . 

מקרים שונים לשימוש בגלי רדיו רק כדי להבין את היתרונות שלהם

מקרה מפורסם של זה היה הטיפול בנערה צעירה שסבלה מאפאזיה. היא טופלה בהצלחה באמצעות גלי רדיו כדי לתקן את הבעיה שלה. על ידי שימוש בגלים כאלה ניתן היה לטפל באמפיזמה רירית ואמפיזמה אחרת הנישאת באוויר, שיפור הנשימה והפחתת הפרעות נשימה. הטיפול נמצא בשימוש גם היום ברבים ונקרא CARI. במקרה השני, ביישום זה של גלי רדיו, אנו רוצים לטפל רק באזורים מסוימים ולא באדם שלם. לדוגמה, זה עשוי להיות שימושי להשפיע רק על הצד השמאלי והימני של הגוף כדי לעזור לאנשים עם מוגבלויות שיש להם בעיות בשרירים שלהם על אותם חלקים של הגוף: למשל, מדינה-זרועות (פרקי כף היד והידיים), או הרגליים. במקרה שלישי, אנחנו רוצים להשתמש בגלי רדיו כדי להשפיע רק על חלקים מסוימים במוח, כמו חלק אחד של המוח ששולט בדיבור וחלק אחר ששולט בכל השאר: למשל, זה מה שקורה כשאנשים מאבדים את הקול שלהם.