המסת שומן בבטן היא שיטה שאינה מסובכת באמצעותה ניתן לשאוב שומן ולעצב את הבטן אצל נשים וגברים. מדובר בשיטה שמתאימה לאנשים שלא סובלים מעודף משקל באופן משמעותי אלא בכאלו שרוצים לחטב את הבטן, להנות מבטן מתוחה, לפתח שרירים באזור זה ולהיראות הרבה יותר טוב.

המסת שומן בבטן היא פרוצדורה שנחשבת קלה יחסית שנועדה לאנשים צעירים שעורם שלהם עדיין אלסטי גמיש ויכול להתעצב לאחר הפרוצדורה. המסת שומן מבצעים באמצעות מכשור רפואי ייעודי מתקדם ולעיתים גם באמצעות מכשיר לייזר שממיס שומן ואינו דורש פרוצדורה פולשנית.

חשוב לדעת שלעיתים הפרוצדורה תתבצע באמצעות מכשור ידני מתקדם שממיס את השומן בבטן מדלל את כמויות השומן בזמן שלאחר מכן מבצעים הרופאים מתיחה של העור כך שהבטן תיראה הרבה יותר יפה ומתוחה.

 

למי מתאים לבצע המסת שומן בבטן?

הפרוצדורה כפי שהזכרנו אינה מתאימה לאנשים שזקוקים לקיצור קיבה או לתהליכים הרבה יותר מסובכים שדורשים ניתוחים ארוכים שיכולים לפעמים לדרוש זמן רב והחלמה ממושכת. המסת שומן בבטן היא פרוצדורה אשר נחשבת הרבה יותר קלילה ובאמצעותה אפשר ליהנות מתוצאות טובות בזמן קצר  עם בטן הרבה יותר מעוצבת ומחוטבת עבור גברים ונשים.

לסיכום. אם אתם רוצים בטן שטוחה וגם להיראות טוב יותר ליהנות מגוף קליל, להגיע אל משקל תקין וללבוש פשוט את כל מה שאתם רוצים – כדאי כבר עכשיו להתייעץ עם המומחים לגבי הפרוצדורה שמתאימה לכם מכל.