נשים רבות נאלצות להתמודד בתקופת המחזור עם כאבים שיכולים להשפיע עליהן בתפקוד היומיומי. הכאבים נמשכים לכל אורך המחזור, ולא פעם הם משביתים את האישה מלבצע פעילות גופנית ופעילויות אחרות שהיא אוהבת.

ישנן נשים שמנסות להתמודד עם הכאב באמצעות תכשירים מסוגים שונים, בין היתר באמצעות כדורים ומשככי כאבים, עד אשר המחזור יעבור והכאב יעלם. יש נשים שגם בוחרות להתעלם ממנו, או לפחות לנסות, בתקווה שתוך מספר ימים הוא יחלוף מעצמו.

אל מו שתי האופציות הנ"ל, קיימת אופציה אחרת, הרבה יותר נוחה ופשוטה, וכן הרבה יותר משתלמת. מדובר על אופציה של טיפול לכאבי מחזור באמצעות דיקור סיני. בדיוק כפי שנהוג במקרים של כאבי גב, ברכיים או כאבים באזורים אחרים בגוף, הרי שכך גם במקרה של כאבי מחזור. במקום להתמודד עם הכאב דרך תכשירים שאינם בהכרח עושים טוב לגוף או באמצעות התעלמות, אשר יכולה להיות מאוד כואבת ולא נעימה, אזי שדיקור סיני עונה על הצורך, לפעול מול הכאב אך בצורה טבעית, מבלי להשפיע על היבטים אחרים בגוף.

לפני שנסביר כיצד דיקור סיני יכול לעזור, חשוב לציין, בשביל שהטיפול אכן יצליח, יש לפנות אל גורם מקצועי, מדקר או מדקרת שמתמחים בתחום, יודעים איפה להניח את המחטים וכיצד להשתמש בהם.

כיצד דיקור סיני יכול לעזור במקרים של כאבי מחזור

המשמעות של דיקור סיני, הוא לגעת במקומות שכואב ובעזרת המחטים להעביר את הכאב, להעביר את התחושה הלא נעימה מתוך הגוף, כאשר הדיקור עוזר לא רק בהיבט הפיזי, למרות שדרכו חשים את תחושת הכאב, אלא גם במובן הנפשי. אחת הסיבות שאנשים רבים פונים לטיפול בדיקור סיני, זה בגלל העובדה שיש לו משמעות לא רק בהיבט הפיזי אלא גם בהיבט הנפשי.

הדיקור יתבצע בחלקים שונים של הגוף, בעיקר באזור הבטן, והחזה. חשוב לציין, שמלבד הטיפול עצמו, המטופלת גם תקבל המלצות לשימוש בצמחי מרפא סיניים שיכולים לעזור לה, צמחים שיכולים להקל מאוד בשיכוך הכאב בבטן בכלל ולהקל במידה ניכרת על המערכת ההורמונאלית של הגוף. כך היא תוכל להתמודד עם כאבי מחזור בצורה יעילה ובטוחה.

לחצו כאן למידע נוסף וייעוץ לדיקור סיני בראשון לציון.