גוף האדם הוא מורכב מאוד. עדיין, גם הרבה מאוד שנים לאחר שהחל להתפתח תחום המדע שעוסק בגוף האדם, אנחנו עדיין לא יודעים הרבה מאוד דברים. מה שאנחנו כן יודעים הוא שגוף האדם מורכב, בין היתר, משדות חשמליים שמעבירים רטטים ותדרים שונים. אם אתם חושבים שאנחנו 'משוגעים', אתם יכולים לבדוק אותנו ולראות מה קורה לאדם שהתחשמל. הסיבה בגינה הוא התחשמל לכתחילה היא משום שגוף האדם מוליך חשמל. אצל כולנו יש חשמל ולעיתים, כאשר אנחנו נוגעים באדם אחר יש לנו מה שנקרא 'זרם', מהסיבה הזו בדיוק. 

טיפול ברפואת תדרים למעשה לוקחת את הנתון הזה וקובעת כי מחלות ותחושה של קושי נובעת מחוסר איזון. המטרה שלנו היא ליצור את האיזון הזה מחדש בזכות שליחה של התדר המדויק שיאפשר לגוף ולמטופל להרגיש יותר טוב. 

טיפול ברפואת תדרים נערך לאחר אבחנה

טיפול ברפואת תדרים הוא לא מה שאפשר פשוט לבצע בלי לאבחן כנדרש. הרי זה כמו שניתן תרופה לא נכונה למטופל. המטרה היא קודם כל להבין מה הבעיות, איפה הקשיים ומכאן לצאת לדרך אחרי שהגורם המטפל יצר תוכנית סדורה שתיתן את המענה הנדרש למטופל. זה נכון שלאורך התהליך הטיפולי יכולים להיווצר שינויים לאור נסיבות שמשתנות או מתוך ניסיון לבחון דברים חדשים. אבל כעיקרון המטרה היא קודם להבין מול מה אנחנו עומדים ורק לאחר מכן להתחיל טיפול. 

הטיפול יעיל במיוחד ולא מעורר תחושה של אי נוחות

מטופלים רבים יכולים להימנע מטיפולים כאלו ואחרים פשוט מהחשש מהכאב, מטעם לא טוב של תרופה מסוימת ועוד. היתרון של שיטת הטיפול הזו היא שמדובר על כלי שמאפשר למטופל לקבל את המענה המלא ללא כל תחושה של כאב או אי נוחות מצידו. 

רפואת תדרים הינו טיפול שנמצא יעיל ואפקטיבי וכזה שעוזר למטופלים רבים בכל רחבי העולם.