אנשים רבים אינם מרוצים ממראה הגוף שלהם. אותם אנשים, על אף ששומרים על תזונה נכונה ומבצעים אימוני כושר שגרתיים, אינם מצליחים להסיר מצבורי שומנים באזורים שונים בגופם. בין אם מדובר בשומן בטני, בין אם מדובר בשומן מדלדל בזרועות ובין אם מדובר בשומן המתרכז כסנטר כפול, הרי שהפתרון שיכול באמת להועיל עבור אותם האנשים אשר ניסו הכול ועדיין לא הצליחו להשיג את המראה החטוב המבוקש להם הינו: ניתוח שאיבת שומן.

מהו ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הינו ניתוח המגיע מתחום הרפואה הפלסטית. מטרתו של הניתוח הזה היא לשאוב את מצבורי השומן אשר קיימים באזורים שונים בגופו של אדם רנדומלי, אשר הוא איננו מצליח להסיר אותם באופן עצמאי. באמצעות הליך כירורגי פולשני, המנתח יבצע חתך באזור הרלוונטי לצורך שאיבת השומן וישאב באמצעות כלי מנתחים מיוחדים את ריכוז השומן באזור. ניתן לבצע ניתוחי שאיבת שומן באזורים שונים בגוף כיום כגון: שאיבת שומן בטני, שאיבת שומן באזור הזרועות, שאיבת שומן באזור הסנטר, שאיבת שומן באזור הירכיים ועוד. כל סוג של ניתוח דורש הערכות אחרת וכל סוגי הניתוחים כרוכים בנטילת סיכון מסוים. כיום ישנם לא מעט מנתחים פלסטיים- כירורגיים אשר מבצעים מגוון רחב של סוגי ניתוחים המיועדים לצורך שאיבת שומן. בטרם תבחרו לבצע ניתוח כזה או אחר, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא פלסטי המבצע סוג ניתוחים מעין זה, בכדי לבדוק האם ניתוח שכזה רלוונטי עבורכם, מהו הסיכון הכרוך בו והאם התוצאות שיתקבלו יהיו הרמטיות.

האם ניתוח שאיבת שומן באמת עוזר

אם אתם תוהים אם ניתוח שאיבת שומן באמת עוזר, הרי שכאשר בוחרים במנתח פלסטי מקצועי, בעל מוניטין חיובי, ותק והמלצות כמו https://drglesinger.co.il/, הרי שניתן לקבל תוצאות יפות מאוד בתום הניתוח. תוצאות אלו ישמרו לטווח זמן רחוק, כאשר המנותח ינהג על פי על ההנחיות של המנתח. מדובר בניתוח שבכוחו לסייע ללא מעט אנשים ליהנות ממראה הגוף שלהם ולהרגיש טוב עם הגוף שלהם. אם אתה חש כי ישנם שומנים בגופך אשר פוגעים לך בדימוי העצמי או בביטחון העצמי שלך, כדאי מאוד שתברר את כל מה שצריך לדעת על ניתוחי שאיבת שומן.