אחד החידושים היותר מעניינים של השנים האחרונות בתחום עיצוב הגוף הוא טיפול זעיר ומסועף וחדשני המוריד חלקים מיותרים בשכבות העור שלנו וכן להמסת שומן ב.. גלי רדיו.

טיפול כזה לצורך המסת שומן באמצעות גלי רדיו, יתאים בעיקר כאשר יש לנו בחלק מסוים בגוף מצבור שומן נקודתי באזור מסוים בגוף, ואנחנו לא הכי מצליחים להיפטר מהם על ידי פעילות ספורטיבית שזו אינה גורמת לדיאטה הנדרשת

המסת שומן בגלי רדיו האם זה יעיל? |

מצבורי שומן בעיקר באזורים המועדים לתופעה זו, עלולים לנבוע בין היתר, מאלמנטים הקשורים בתורשה וגנטיקה או בעקבות גיל מבוגר אשר מזמין אתו יחד את השומן המיותר. גם במותניים ובישבן ובירכיים וכן בזרועות ובגב ובחזה בעיקר של גברים וכדומה.

הטיפול בהמסת שומן בגלי רדיו מתבצע באופן חלק ופחות פולשני מטיפולי המסת שומן אחרים. לאחר המסת תאי השומן בטיפול, המכשיר גורם לסגירת תאי הדם באזור בו בוצע הטיפול וכך הוא מונע לחלוטין כל אפשרות לדימום.

ניתוח לשאיבת שומן מהצוואר, איך זה עובד? |

כל שאיבת שומן היא לרוב, פעולה כירורגית ככל שאיבת שומן אחרת בכל מקום בגופינו. היא מתבצעת בעדינות וזהירות יתרה ובדיוק רב, בשל המיקום האנטומי הרגיש והמיוחד בעיקר של הצוואר או האזור שבו יבוצע הטיפול.

ברוב המקרים, ניתוח שאיבת שומן מסוג זה, ידרוש הרדמה כללית. הזלפת הנוזלים והשאיבה של השומן מתבצעות באמצעות קנולות זעירות ועדינות, דרך פתח הממוקם מתחת לסנטר או מאחוריי האוזניים, מה שיגרום לפחות חשיפה למקום הניתוח ולתחושה אסתטית שאינה גורמת למצב לא נעים.

מהו הגורם העיקרי להיווצרות מצבורי שומן בגוף? |

להיווצרות שומן בצוואר, קיימת סיבה וגורם שעושה את עודפי שומן אלה, ולהם כמה סיבות: חלק מסיבות אלו נוצרים מגנטיקה או ממבנה גוף מסוים והשמנה אך הסיבה העיקרית להיווצרות שומן בצוואר היא כמובן הזדקנות האדם.

לא לכל אחד זה מפריע ולא כל אחד רואה בזה בעיה שיש להסירה או לשנותה, אך לאלה שכן מעוניינים בטיפול, רבות הקליניקות בארץ שנותנות פתרון לכך ויעשו זאת במקצועיות רבה כמו ד"ר רונן גלזינגר המומחה בתחום.