אימון פסיכולוגי אישי הוא סוג של אימון שיכול לעזור לאנשים לשפר את בריאותם הנפשית ואת רווחתם – אימון להתפתחות אישי והעצמה. הוא מבוסס על עקרונות של טיפול התנהגותי קוגניטיבי, מיינדפולנס ופסיכולוגיה חיובית.

הרעיון הוא לעזור לאנשים לזהות את החוזקות והחולשות שלהם כדי שיוכלו לבנות על החוזקות שלהם תוך התייחסות לחולשות שלהם. קאוצ'ינג, עוזר לפתח מודעות עצמית ואושר רב יותר בחיים.

אימון אישי הידוע בשם קאוצ'ינג, צבר פופולריות במהלך השנים האחרונות מכיוון שהוא מציע כלים מעשיים לאנשים המחפשים דרכים לשפר את עצמם.

אימון זה הוא שיטה המסייעת לאנשים לשנות את הדרך שבה הם חושבים, מרגישים ומתנהגים. זה עוזר להם להבין את המחשבות, הרגשות וההתנהגויות שמונעים מהם להשיג את מטרותיהם.

איך לומדים אימון אישי? 

הדרך הטובה ביותר להתחיל את האימון הפסיכולוגי האישי שלך היא על ידי זיהוי הטריגרים האישיים שלך. אלו הם אירועים או מצבים שגורמים לך לתחושת אי נוחות או חרדה.

כמה דוגמאות לטריגרים הם: דיבור בפני קהל, מפגש עם אנשים חדשים, אינטראקציות במדיה חברתית יעוץ אישי ואימון אישי נעשה עם טכניקת עזרה עצמית המסייעת לאנשים להתמודד עם חרדה, דיכאון ובעיות פסיכולוגיות אחרות

האימון הפסיכולוגי האישי הוא טכניקת עזרה עצמית המסייעת לאנשים להתמודד עם חרדה, דיכאון ובעיות פסיכולוגיות אחרות. על ידי שימוש בטכניקות של האימון הפסיכולוגי האישי, אנשים מסוגלים להתגבר על הבעיות שלהם על ידי שינוי מחשבותיהם.

להרשמה לקורס אימון אישי>>>

איפה אפשר ללמוד את זה? 

המקום הטוב ביותר ללמוד ייעוץ אישי יהיה במכון מומחה בתחום. בנוסף לכך, ישנן אוניברסיטאות המציעות תארים מתקדמים בתחום זה, כמו גם תארים לתואר ראשון. אם אתה רוצה ללמוד ייעוץ אישי, אחד המקומות הטובים ביותר עבור זה הוא באינטרנט. מקצוע זה הופך פופולרי יותר כי הצורך בו גדל ונלמד במכללות לכן כדאי לבחור את הטובה ביותר.